19" Samsung 959NF na prodaju

19" Samsung 959NF na prodaju

offline
  • outlaw 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Mar 2004
  • Poruke: 3
  • Gde živiš: Beograd

Teška srca se prodaje 19" monitor Samsung 959NF.

Profi monitor, najbolji u klasi 19" monitora, NF - savrseno ravan ekran, u perfektnom stanju.

Jedino sto nekome moze da zasmeta je tzv. APERTURE GRILL, dve gotovo neprimetne tanke horizontalne crte (mana Trinitron tehnologije, za vise informacija - Google)

Ne bih ga ni prodavao, nego se selim u potkrovlje gde jednostavno nema mesta za ovu "aždaju" (čitaj: moram da kupim TFT Smile)

Cena 170e.

Info na urosevic @ gmail . com ili na 064/119-53-53.

Marko



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1252 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 9 sakrivenih i 1182 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, AleksSE, bankulen, bobomicek, bojanM84, bojcistv, BSD, cardeo, Cirkon, crazydkure, Darth Malak, Dekanovic, dexteroza, dradex, dulleo, ekser222, Glavonja049, goxin, Helket, jodzula, JOntra, Kaplar2, KimiMR, king011, Koplje, Kruger, Kurgan, Laluvr, laurusri, Litostroton, LUDI, Manjane, MaschinenPistole, Mcdado, medaTT, milenko crazy north, MILO-VAN, mocnijogurt, nekdo, nelezele, oblivion, OKT, Panter, Petarvu, ping15, pirke96, plavii, Ripanjac, rodoljub, sistem22, stegonosa, Stevan2026, synergia, Tanjagre, Tumansky, Tvrtko I, vathra, Volkhov-M, zbazin, ZetaMan, 787