256MB DDR400 Kingston = 20€

256MB DDR400 Kingston = 20€

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Prodajem

256MB DDR400 CL3 Kingston - 20€

Kontakt:
PM ili [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 77

.... lalalalala



offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Izvini, već je prodata. Tema može da se zaključa ili obriše.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 971 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 895 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, airsuba, ALEXV, AMX72, Bobrock1, bojank, C-Gun, Centauro, Chainsaw, chichabg, coaaco, Comyymoc, Cvijo_ue, Dejan_vw, Djokislav, doom83, Dorcolac, dovby, DragoslavS, ekser222, FilipSRB, Giskard, igorkozar83, Kobrim, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, lcc, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mexo, mgolub, MILO-VAN, mishkooo, mnn2, monomah, mustangkg, nerislav2025, pablojepao, Paklenica, Piani Jazzer, pirke96, proka89, redakzver, repac, Robin, rodoljub, ruma, sap, Semberija, septembar, ShtagodShtagod, Sirius, SKYLINE, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Trpe Grozni, TRZH92, Veless, Velizar Laro, Vlada78, W123, yrraf, zajcev1, ZlatniRez, Zrcalo