[BG]Nokia 6300

[BG]Nokia 6300

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Napisano: 13 Nov 2009 15:27

Prodajem telefon iz naslova, od opreme poseduje slede:
- punjac
- slusalice
- futrola
- kompletna maska (kuciste u losijem stanju)
- memorijska od 128MB
- usb kabal

Telefon je u super stanju, ima par ogrebotinica, ali nista toliko primetno.
Telefon ne saljem, preuzimanje se moze izvrsiti iskljucivo u Beogradu.
Saljem slike na mail po potrebi.
Cena ovog telefona je 60E.

Kontakt:
- [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
- PM (ovde)
- 065 / 666 - 74 - 91 (pozeljno je da bude sms)

Dopuna: 18 Nov 2009 22:33

Prodato, moze lock.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
19 Nov 2009 01:43 Dusan Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 890 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 7 sakrivenih i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., Alexandar-1973, Asparagus, Asteker, bakovaca, Banovo Brdo, crnirocko, Daba75, dejan1972, deks, djonsule, dskrlec33, dulleo, Electron, esko_hz, fijufijukrozkapiju55, Fructo, Ikica977, Ivan Germanovic, ivica976, jalos, Joint Chief, Kajzer Soze, Kruger, laurusri, Lotus, MadMike, Marko Marković, Marko1238, milanpb, milenko crazy north, Mirage 2000N, mocnijogurt, monomah, MountAndBlade, MrG, Mzee, nenad81, Niki2024, novapot, oddsock, pasko2025, pera bager, peradetlić, porticco, Pururin, redakzver, savuni, shone34, Siti2, skok, skvara, Spinosa, sspp, stingD, synergia, Tandrkalo, tomo2, troki1971, Tvrtko I, VanZan, VBoss, YugoSlav, zax22r, Zorge, Ćuk, 800077