Kupujem napajanje...

Kupujem napajanje...

offline
  • Pridružio: 11 Avg 2007
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: VladyLand :)

Kupujem napajanje, nije bitan proizvodjac, preko 500w , i da ima minimalno 50Ampera !!! kontakt PM...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 847 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 785 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, b_z_b, belov, Betta, Blair, blankspace, bobo85, Bosnjo, brufen, burevestnik, cuvarkuca, cyprus, Dado78, Demi87, Dimitrise93, doktor097, Dovla 1980, drimer, dukajov, gasha, GeoM, goxin, ivan979, Jablan, Jovan1983, K-1A, kibihrchak, Langdorf, MadMike, Marko1238, MarsRed, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, nenad81, peradetlić, Radoslava, raketaš, redstar011, ruma, S2M, SamoGledam, sasa87, skok, stokssone, strn, t.e.m.p.l.a.r., tm, Tvrtko I, VekiJ, VJ, Vojkan Petrovic, XBMC, Zoran1959, Zukov, zziko