Modemi, PCI SCSI kartica + ostalo -> NA PRODAJU

Modemi, PCI SCSI kartica + ostalo -> NA PRODAJU

offline
  • xw0lf 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2006
  • Poruke: 18

- Interni PCI modem "Lucent Winmodem" (http://www.modemsite.com/56k/ltwin7.asp)(jedan od najboljih u svojoj klasi, stari model iz 2003)....~400din.
- OLYMPUS CLA-4 adapter za digitalne fotoaparate 7x0 serije, a i ostalih (proveriti za svoj model) 45.6 -> 55mm (za filtere i W/T/M konvertore) ....~300din.
- PCI SCSI kartica Tekram + SCSI CDRom chitach Plextor (u paketu) .................~350din. (cdrom plextor GRATIS!)

ponude na PM ili na mmilekic @ gmail.com ili na 062 40 45 40



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1221 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 1143 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Asparagus, Asteker, Avalon015, bavar357, bigvlada, Bodin86, brandža84, bukefal, coaaco, Comyymoc, CrveniSolaris, darkojovxp, Dejan_vw, Dekanovic, DonRumataEstorski, dradex, drimer, dule10savic, dushkomkd, Gall, Georgius, Gitzherai, GT, Hans Gajger, Igor Antonic, Kajzer Soze, kolateralnasteta, kunktator, Lance Guest, lanishtefm, leopard83, leptirleptir, Litostroton, ljubo70, luka35, MaschinenPistole, mačković, medaTT, mercedesamg, Mihajlo, MILO-VAN, mist-mist, mm1811, mnn2, OKT, ostoja, pds, pein, pinci01, Pururin, Qvazimodo, raptorsi, S-G, sale76, sap, Semberija, Sevatar, Shinobi, shota91, sistem22, SpaDej, stegonosa, tomo2, US_Rank_0, Valter071, vathra, Vrač, ziggga, Zoca, zokizemun, zvomar