Pojacalo

Pojacalo

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2007
  • Poruke: 15

Marantz PM683 dolby surround pojacalo vrhunske izrade i zvuka,snage 3*70W.Sa daljinskim.Kao novo.Cena 110 evra.Moze zamena za pojacalo i digitalni tjuner.Saljem City Expresom
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2575 korisnika na forumu :: 111 registrovanih, 10 sakrivenih i 2454 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, alex71, amonsrb, Apok, Asteker, Avalon015, bb929, Betty25, black venom, bobor, Bobrock1, bojcistv, Boroš, Brada64, brane2208, branko7, bunker, cakija, Car89, cemix, Chainsaw, Chileee, cifra, cole77, d.arsenal321, dekan.m, delrey, Denaya, desmeki, Devil city 1989, Dimitrise93, djboj, Djota1, dmrdc, Dragan1998, DragoslavS, Dukelander, dule10savic, Ercomero, EVIDENTICAR, ghoost, Goxy1, havoc995, howyesno, Jeremiah, JimmyNapoli, Kakarotsvc, kaput21, knutveliki, Konda, Koser, lima, LostInSpaceandTime, luka35, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, mačković, metallac777, Mihailo Gazdić, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milivoje_vatrogasac, Milun24, N.e.m.a.nj.a., Nemanja.M, nenaddz, nezavisni mislilac, nikoladim, niksa517, nixos, omen, opt1, Otto Grunf, ozzy, pein, pobeda, probisic, Profesor_018, raptorsi, Ray1973, sekretar, Sevatar, sevenino, shiro, Sin Boskic, singa, Sir Budimir, sombrero, Sone0883, Soslan, Srdjadj70, stegonosa, Stoilkovic, Tafocus, umpah-pah, Veless, Velibor Radoja, Vica1958, vladaa012, Vlado82, vlado_pg, Vrač, zax22r, Zimbabwe, zivojin32, zmajbre, Žrnov, 79693, 800077