Prodajem Logitech ClearChat Stereo Slusalice

Prodajem Logitech ClearChat Stereo Slusalice

offline
  • H47R3D 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 19 Avg 2008
  • Poruke: 4

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Koristio sam ih samo za jedan cs mech.
U originalnom su pakovanju.
Imaju mikrofon, regulator jacine zvuka sa
dodatnom mogucnoshcu za ukljucenje/iskljucenje mikrofona.
Placene su 1650 dinara.
Prodajem ih za 1350 (1200din sluske + ptt)
Saljem PostExpress-om.
Prodaja je moguca samo uplatom na PostNet.
Kontakt na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici].[/url]

Dopuna: 23 Avg 2008 19:17

Cena smanjena na 1150 (ptt uračunat)

Dopuna: 28 Avg 2008 17:00

ajmo ljudi



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1272 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 6 sakrivenih i 1217 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, Aleksej, ArmFPGA, AudioTehnica, BB, bojanstros9, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., debeli, drimer, Džekson, ekipo26, Electron, farabut, GeoM, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Hardenberg, ikan, Ikica977, JOntra, kaskadija, Koser, kutija11, m94j, MGBRBG, MILO-VAN, MountAndBlade, Oscar2, Parker, proka89, radza1, raketaš, rodoljub, sasakrajina, sspp, stingD, strn, VanZan, Vasilije Budović, Veless, vladom6, zemljanin, zokilivac, Zorge