Prodajem Matrox RTX.100

Prodajem Matrox RTX.100

offline
  • Marko Šolajić
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 987
  • Gde živiš: Novi Sad

Prodajem Matrox RT.X 100 Xtreme Pro HW karticu za video montažu, korišćenu 4 meseca. Kompletan hardver priložen (kartica, breakout cable, instalacioni CD-ovi).
Cena 600 eura.

Kontakt: 063/524-389 (Marko) , od 10 do 20 časova.

--- Edit ---

Prodato.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
24 Sep 2009 15:41 m4rk0 Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1071 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 8 sakrivenih i 964 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, ArchaBasha, Arhiv, avijacija, bankulen, bbrasnjo3, berste23, Bo96, Bobanzd, Bombarder, cafa0412, carinko, Chainsaw, CrveniSolaris, darcaud, Darko Jovanovic, debeli, dejan1972, deks, Dimitrije Paunovic, draganca, drale12, Duh sa sekirom, Džekson, Flanker-G, france93, GeoM, Glavonja049, Gosha101980, gost321, Great White, Guster25, HawX, Hitri, HogarStrashni, Ikica977, Incognito, Istman, JimmyNapoli, jnikola23, K a s p e r, king011, klepesina, Krin, LeGrandCharles, Litostroton, ljubicad7, Logic005, Marko00, MB120mm, mercedesamg, miki69, mikoyan21, mikrimaus, MIKULENCE, milenko crazy north, Miler88, MiljanXD, MilosM, moldway, nelezele, nerislav2025, Orc, orfanel, Orijen, ozzy, pablojepao, Piani Jazzer, ping15, PITT, Pohovani_00, Polifon, proka89, Pv123, raster12, royst33, Rumun2000, sale76, sekretar, Semberija, Sinduk, Sirius, SirOliver, SKYLINE, Solunac na steroidima, sombrero, sosko, StankoVrankovic, takini, tomigun, v82, VanZan, virked, VJ, vlado_pg, vojnik švejk, vpetrovic, zlizo, zoran77