Prodajem biciklu

Prodajem biciklu

offline
  • Onsite IT Support Engineer
  • Pridružio: 08 Mar 2005
  • Poruke: 1148
  • Gde živiš: Niš

Bicikla je nova. Kupljena u Cash&Carry u Nišu. Prodajem je za 4.000. A možemo i da se dogovorimo. Ima zadnje CATEYE svetlo i veoma dobar lanac za zaključavanje (uvijena žica). Lanac sam platio 600 dinara, a svetlo 1.000. Znači, sve to dajem uz nju! HITNO!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

Hajde jos neku informaciju.. Ja sam razmisljala da kupim biciklu..



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 987 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 8 sakrivenih i 884 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, _Sale, Aleksej, Andrija357, ArchaBasha, Avalon015, Bane san, bavar357, bbrasnjo3, boj.an, boromir, brandža84, CCCP, CHARLIE JA., Cicumile, cifra, Ciri1994, Cirkon, coaaco, Comyymoc, cuvarkuca, dankisha, darkkran, Darko Jovanovic, deLacy, Demi87, DezurniOperativni, DonRumataEstorski, draganca, drale12, Draško, Electron, Giskard, goxin, ikan, IpMan, Ivan Germanovic, ivran064, Kajzer Soze, konstruktor, lcc, Marko Marković, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, mercedesamg, Mercury, Milan 84, Mille Qravela, monomah, mrm, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, Neutral, Oscar, ozzy, Parker, pein, Pero, pobeda, Prašinar, procesor, proka89, royst33, rr559, Sirius, Smiljkovich, stingD, tanakadzo, Tanasko95, TangoSix, Tas011, The Boss, Tila Painen, tmanda323, tritonus, Trpe Grozni, Tumansky, Ugljesa99, Valter071, Vasilije Budović, VBoss, veljkovicdani, vidra boy, Vića, VJ, Vlado82, VNVK, Vrač, wolverined4, XBMC, zeka013, zgoljo, zokizemun, 79693