Prodajem igre i mixetu numark

Prodajem igre i mixetu numark

offline
  • mekon 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 2

Call of duty 2 game of the year edition 10eur
Neverwinter nights 2 10eur
sve 15eur
i
Pradejem mixetu Numark DM1002X
2 kanala+mikrofon. EQ+kill.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Vrlo malo koriscena.
50eur
Milos, Beograd
0637111468



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Pretpostavljam da su igre originali?



offline
  • mekon 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Apr 2008
  • Poruke: 2

Naravno da jesu.

Dopuna: 24 Apr 2008 14:42

COD2 prodat.
Ostalo
Neverwinter nights 2 10eur.


Mixeta Numark sada za 40eur.

Dopuna: 01 Maj 2008 20:36

Prodata mixeta.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1306 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 4 sakrivenih i 1238 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, ALEKSICMILE, Andrija357, Atomski čoban, black venom, bojan313, bokicacar, burevestnik, Centauro, Chainsaw, coaa, darionis, DavidA, Dimitrise93, Djota1, DonRumataEstorski, doom83, drimer, dskrlec33, Džekson, esx66, Foxdie, Gitzherai, HogarStrashni, Insan, Ir, Iskander, jalos, Jerry Drake, K a s p e r, Khaless, Kobrim, Kredit, limeni, lord sir giga, LostInSpaceandTime, m94j, Metanoja, MGBRBG, Miki 24pbr, Milometer, Milos ZA, Mirage 2000N, Moldovan, Mrav Obrad, Nasegorelist, nemkea71, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, Papadubi, Pavel Medved, repac, sekretar, Semberija, spalev, sslay, StalniPromatrač, stegonosa, Str2022, t.e.m.p.l.a.r., Veless, zeka013, 1324