dva monitora

dva monitora

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

na prodaju dva monitora
compaq v55 i lg 550m sa ugradjenim zvucnicima
cena oba je 6500
ili 3500 pojedinacno,
dolazite licno ili saljem busom, kako kome odgovara

Dopuna: 03 Sep 2006 0:26

pala cena
po 3000



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Sep 2006
  • Poruke: 7

Koji je broj telefona za ove monitore.



offline
  • Pridružio: 18 Feb 2006
  • Poruke: 1135

063625506
zovi posle 20h

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1144 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1049 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, ArchaBasha, Ba4e, BlackTower, Bo96, bojan_t, bojankrstc, bojcistv, bolenbgd, boxbole, BWG, C-Gun, Cirkon, Comyymoc, cyprus, d.arsenal321, dane007, darionis, Deki Duga Devetka, Dioniss, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dragisa dragisa, Džekson, Foxdie, geo.dule, Glavonja049, Goxy1, gregorxix, Hans Gajger, ikan, Ilija84, Istman, ivanR164, ivran064, jarovitt, jodzula, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, ljubsz, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Medojed, mikhailo, Milan 84, milanpb, milenko crazy north, milos97, Moldovan, mrvica78, Naj-Turs, Nemanja Opalić, nemkea71, Ns1975, oldusername, opt1, PITT, Pohovani_00, precan, Pv123, raketaš, raster12, rovac, Sale0501, Sharpshooter, shlauf, skok, Smiljkovich, sombrero, Spinosa, tomo2, Vanderx, VBoss, Veless, Velibor Radoja, vrlenija, Warrior, Zastava, 787, 1324