ozzy & friends

ozzy & friends

offline
  • ozyyyy 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 08 Apr 2012
  • Poruke: 1

Napisano: 08 Apr 2012 13:14

prodajem 1 kartu po ceni 3500 din, kategorija 2 parter 1. 28.6. to je sad belgrade calling. za dogovor pm.

Dopuna: 19 Apr 2012 11:11

specijalna ponuda, jos malo pa nestalo. cena karte je sad 3000 din. ne propustite ovu sjajnu priliku da kupite kartu po najpristupacnijoj ceni !!! kontakt 069/ 635 - 686



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4515 korisnika na forumu :: 115 registrovanih, 10 sakrivenih i 4390 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -Max-, Arhiv, BAKI89, bankulen, Battlehammer, Ben Roj, Bickoooo, bigfoot, Bojan198527, bojanM84, BOOM COMPANY, boro975, boromir, Brada64, brufen, bufanje, cavatina, celik, cenejac111, cinoeye, Cirkon, cvrle312, d.arsenal321, dane007, Darko_X, dejankm, denisnapast2015, Df410, Djokislav, djonsule, dolinalima, dradex, dskrlec33, Dzambas, Džekson, eagle.rs, Electron, foka106, france93, Frunze, Gargantua, Georgius, Giskard, Glavonja049, Goksi95, Goran 0000, goran.vvv, Gosha101980, Hans Gajger, HawX, Istman, jalos, Jeremiah, Jester, JOntra, Jovan.D, kalens021, kapela, komsija1, Kontrausluga, kybonacci, leptirleptir, louderik, madza, Marko Marković, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mikrimaus, Milanče222, milenko crazy north, Milun24, MilunovicM, mishkooo, momcilob55, Mrav Obrad, nelezele, nenad81, nikolapetkovic, Nole, OldKresoje, opt1, Oscar2, padamacki, pisac12, Podljub, procesor, raso76, Ray1973, RD84, repac, Robin, sarma, Savkec, sekretar, Siti2, sonico, sova72, Srki98, stefan95, stegonosa, tooooom, vespa nikola, Vladko, vpetrovic, vranjanac29, wolverined4, YFSS33, Zec, zgoljo, Zlajo1987, Zvonkozvonko, šumar bk2, 79693