[prodato] Prodajem MSI 5900XT graficku

[prodato] Prodajem MSI 5900XT graficku

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2005
  • Poruke: 83
  • Gde živiš: Nis

Prodajem MSI 5900XT graficku karticu. Oko godinu dana stara jos oko 2 godine u garanciji. Apsolutno sve igre pusta sa max podesavanjima, moguca demonstracija. Prodajem zbog prelaska na PCI-E.

Mesto: Nis

Cena: 130 evra fixno.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

puno brate...



offline
  • Pridružio: 07 Apr 2005
  • Poruke: 83
  • Gde živiš: Nis

Najmanje za koliko je mogu dati je 115 evra. Inace mislim da nije mnogo za 5600 boda u 3dmark03.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 941 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 8 sakrivenih i 869 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, as2025, bbrasnjo3, bobomicek, bojcistv, Bolencebl, Bombona, Bubimir, Buzdovan, BWG, celik, cojapop, Comyymoc, cuvarkuca, dekan.m, Dimitrise93, DJ Brain(w)rack, Dogma21, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Flanker-G, Frunze, Georgius, Great White, gregorxix, Helket, JOntra, kljift, Lance Guest, Litostroton, luka35, maksi007, Mamadu, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milenko crazy north, neutrino, Panter, Pavel Medved, pein, perko91, ping15, proka89, Prometeus, Pururin, rakivan, Ray1973, repac, rovac, Sarmat, sekretar, skvara, Spinosa, theNedjeljko, Timočka Divizija, Tribal, Tumansky, vobo, Wehicle, WerWolf14, Yekaterinburg, ziggga, 79693