Kako sakriti broj na mtel - Bosna

1

Kako sakriti broj na mtel - Bosna

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2012
  • Poruke: 182

Zanima me kako sakriti broj na bosanski broj, ne funkcionise sa *31#
Da li postoji neki drugi nacin?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Arsen_007 ::Zanima me kako sakriti broj na bosanski broj, ne funkcionise sa *31#
Da li postoji neki drugi nacin?


Potpišeš postpaid ugovor i aktiviraš skrivanje broja.



offline
  • Pridružio: 26 Okt 2012
  • Poruke: 182

Zanima me bez ugovor, tj. pripaid?

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Kucaj #31#pa broj telefona koji zoveš.
Ako neće, zovi call centar i pitaj da li je usluga omogućena.
Da se ja pitam (a ne pitam se), ne bih nikome to dozvolio.

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2012
  • Poruke: 182

Ne moze na #31#. Dobio sam skoro propusten poziv na mtel mrezi i drug mi je rekao da je to moguce sakriti pa me zanima kako to ide.

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Onda probaj iz Meni-ja.
Nalazi se u podešavanjima poziva.

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2012
  • Poruke: 182

Nema ta mogucnost u meniu... Sad

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Svaki telefon to ima.
Koji je model?
Ako ti ne radi sakrivanje broja sa onom šifrom, skoro sigurno nije dozvoljeno.

offline
  • Pridružio: 26 Okt 2012
  • Poruke: 182

Model telefona je Nokia E5

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 05 Jan 2013 1:41

Simbian?
Meni, kontrolna tabla, podešavanja, telefon, poziv, slanje svog broja - postavi na NE.

Dopuna: 05 Jan 2013 1:43

Ako ne možeš nikoga da pozoveš, postavi ponovo na DA.
To znači da nije dozvoljeno sakrivanje broja.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2141 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 13 sakrivenih i 2030 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, amaterSRB, Bbbggg1979, blejač, blues100, Bojan198527, bojan_t, borya90, BrcakRS, bufanje, BWG, celt, cenejac111, Chainsaw, Cicumile, Cirkon, cvrle312, Czrweni, d.arsenal321, dekir, Denaya, Devil city 1989, dexteroza, doktor097, DragoslavS, drimer, DrMrPr, Dzambas, Džekson, ekipo26, EVIDENTICAR, EXIT78, france93, Frunze, Gall, goran.vvv, GveX, iceburn, jeen yuhs, Jeremiah, K a s p e r, K-1A, Kobrim, konstruktor, koom0001, Marko Marković, Masan, Medojed, Metanoja, MIg, MILO-VAN, Milometer, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nelezele, nikoladim, novator, Pavel Medved, Piicoki, pristinski korpus, Raso75, rednap, redstar011, redstar72, repac, rovac, royst33, ruma, sabros, sap, Sava89, sekretar, shone34, SirOliver, Soslan, spalev, Srki98, starlights, Stoilkovic, suton, svnedelja, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tomigun, Troja, Velički, VJ, Vukasin1981, XBMC, Zdilar, zemljanin, zexon, zgoljo, zokizemun, Zukov, zziko