Telenorova radnja kod Ušća

Telenorova radnja kod Ušća

offline
  • Dejan Nikolic
  • Pridružio: 13 Sep 2011
  • Poruke: 43

Telenor otvorio privremenu, ali veliku radnju kod Ušća, taman da kupite nekom telefon za novu godinu Very Happy

Video sam slike sa otvaranja odlično izgleda prostor, a imaju izložene i spremne za isprobavanje i neke telefone kojih do sad nije bilo na našem tržištu, kao što su ZTE i Huavey.

Znači tamo baš ispred Ušća koliko sam shvatio.

edit: sad sam malo guglao jel bilo ovako nešto i prošle godine? Mada kolko vidim po najavama ovo je kao nešto najveće do sada, ima preko 100 telefona da se isproba right then and there. Evo ovde ima fotografija nekih: mi2design.com/mobile/?p=5352



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3336 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 6 sakrivenih i 3278 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, aleph_one, bankulen, Bobrock1, bojank, Botovac, brane2208, Bubimir, darionis, DragoslavS, Duschi, esko_hz, EXIT78, gaga23, Goxy1, Great White, Inner-Cell, Japidson, kaput21, Kenanjoz, kinderpingvin, kybonacci, Litostroton, luka35, M74AB3, maksi007, Marko Marković, mercedesamg, mir juzni, Mićko, Mldo, Mrav Obrad, mustangkg, neko_drugi, pablojepao, rikirubio, Rupert, S-G, sekretar, simicnenadbg, Slingshot, Solunac na steroidima, Srna, Stoilkovic, T55, tooljan, Tvrtko I, ulogovan, uruk, vaso1, Weah88, Zrcalo