Aplikacije i teme za s5260 Star II

Aplikacije i teme za s5260 Star II

offline
  • Pridružio: 03 Jan 2011
  • Poruke: 997

Ako može neko da mi kaže gde mogu da skinem aplikacije i teme za samsung star II s5260. Pokušavao sam da skinem sa mobile9 apliakcije ali neće da se pokrenu jer traže da se konektujem na net. Što se tema tiče može i neki kreator ali da ne bude samsung designer jer neće da se pokrene. Hvala unapred!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 908 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 10 sakrivenih i 814 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Asteker, Avalon015, avijacija, Ba4e, bavar357, Belisarius, Bgd123, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, boxbole, BOXRR, Bubimir, bukefal, Cirkon, Citalac, Colt D, crazydkure, darkkran, deLacy, dmitarche, Draganeli, duro1990duro, Georgius, Gitzherai, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, iceburn, Ikica977, ivan979, ivran064, Jager715510, Jester, kinderpingvin, Lester Freamon, Malahit, Marko Marković, marko.petrović92, mdp92, Miki 24pbr, Milan Miscevic, Milometer, Milos ZA, Mićko, mm1811, Mrav Obrad, museum, nebidrag, nekdo, nevjerna beba, NislijaBre, Novakomp, OKT, Oscar, pajkan, panzerwaffe, pein, Pekman, Permaldar, pfc74, Pilence, Pururin, Qwertyuio, radoznao, sabros, Sevetar, Sharpshooter, skok, StalniPromatrač, stegonosa, stokssone, tomo2, Valter071, Vlada78, Vrač, vrgudinac, Walter Kurtz, zeka013, Zmajac, Zoca, zokizemun, 787