Besplatni Anti-Virus?

1

Besplatni Anti-Virus?

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Imam Nokiu 6630, i treba mi neki dobar Anti-Virus (besplatni)!
Guglao sam ali nisam ništa našo! Da li neko zna koji i gde ima da se skine?
Hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

pogledaj ima li sta ovde interesantno:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

@nikoola
Hvala na brzom i korisnom odgovoru!

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

Besplatan av ne postoji ali imas zato trial verziju F-Secure av-a koji nije ogranicen (ako me secanje ne vara). Potrebna ti je aktivna gprs konekcija radi sidanja baza sa neta Wink

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Hvala puno!
Probaću, pa ću da javim!

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2006
  • Poruke: 39
  • Gde živiš: Blok 61

ja ne razumem sta ce vam antivirus programi na telefonu kad samo usporavaju telefon? ako vam neko salje preko bt-a .sis fajl, nemojte ga prihvatiti i tako cete se najbolje zastititi od virusa..... a svaki antivirus program na kompu, prepoznaje i viruse za mob tako da.....

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

a svaki antivirus program na kompu, prepoznaje i viruse za mob tako da.....

@Vavilonski_zec

Ne razumem , šta si hteo ovim reći?!
Kako može anti-virus za Win platformu prepoznati virus za Symbian platformu? Bebee Dol Question Evil or Very Mad
Ovo kao otvoren prozor na promaji!

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

rogi23 ::Kako može anti-virus za Win platformu prepoznati virus za Symbian platformu? Bebee Dol Question Evil or Very Mad
Ovo kao otvoren prozor na promaji!


Vecina AV-a za Windows prepoznaju Symbian viruse.

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Vavilonski_zec ::ako vam neko salje preko bt-a .sis fajl, nemojte ga prihvatiti i tako cete se najbolje zastititi od virusa.Nije bas tako jednostavno, stariji symbian telefoni su takve poruke odmah primali i izvrsavali, zbog bluejackinga... Inace, postoje i java virusi, da se razumemo, a i postoji par virusa za non-symbian aparate, ali svima njima je ogranicn delokrug...Jedino symbian virusi imaju u startu mogucnost da se neograniceno sire, ovi ostali moraju da svasta rade da bi preuzeli kontrolu...

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2006
  • Poruke: 39
  • Gde živiš: Blok 61

rogi23 ::

@Vavilonski_zec

Ne razumem , šta si hteo ovim reći?!
Kako može anti-virus za Win platformu prepoznati virus za Symbian platformu? Bebee Dol Question Evil or Very Mad
Ovo kao otvoren prozor na promaji!


veruj mi da je tako.... anti-virus programi na kompu prepoznaju svaki virus za Symbian Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1123 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alex71, ALEXV, Areal84, Ba4e, Ben Roj, berste23, Bivan, bojcistv, bpop, Bubimir, carinko, cemix, CHARLIE JA., Citalac, cyprus, dane007, darcaud, Dare, Deki Duga Devetka, Denaya, Djota1, drale12, dule10savic, esko_hz, Flanker-G, g_g, gasa97, Georgius, Goxy1, Hans Gajger, Helket, Ikica977, ILGromovnik, IvanMiletic, Jaz, JK, jodzula, jon istvan, K a s p e r, kibihrchak, kikisp, ljubo70, lucko1, M74AB3, m94j, mačković, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, milenko crazy north, Mrav Obrad, Naj-Turs, Nemanja Opalić, nenad81, nenomir, nikolapetkovic, niksa517, Papadubi, pein, Pilence, pobeda, Ray1973, redstar011, RJ, S-lash, sap, Sharpshooter, Sirius, Srky Boy, stegonosa, stevanito, styg, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tubular, vathra, vdeki, veljkovicdani, Vrač, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin, Zorge, 79693