K750i i snimanje

K750i i snimanje

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Imam jedno pitanje. Snimila sam pre par dana na telefonu kao mini intervju, pa mi pokazuje format .amr
Jel zna neko mozda kad prebacim snimke na komp, kako da ih kompresujem u neki drugi format, da mogu da prebacim na mp3 ili tako nesto?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Sound Forge...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1246 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 3 sakrivenih i 1230 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, cvrle312, Japidson, kaskadija, kolateralnasteta, kybonacci, LostInSpaceandTime, nenomir, Neutral-M, pirke96, saputnik plavetnila, scimitar19, US_Rank_0