Povezivanje kompjutera i Nokia-e putem data kabla?

Povezivanje kompjutera i Nokia-e putem data kabla?

offline
  • Pridružio: 28 Maj 2005
  • Poruke: 2

Kupio sam i telefon i data kabl i pored normalne instalcije drajvera za
USB data kabl za Nokia-u 6220 program (PC Suit 6 i nesto) ne vidi
telefon da je prikopcan. Kada se kabl prikopca na USB sve radi (pojavi se
ikonica i notifikacija) ali telefona nema u programu. I pored uputsva sa CD-a sa drajverima nista ne radi.
Kako da to proradim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Ne znam sta da ti kazem, ni meni nijedan data kabal nije hteo da radi ,a promenio sam ih tri-cetiri.
Moj ti je savet kupi Infrared ili Bluetooth port, provereno rade.



offline
  • Pridružio: 03 Jun 2005
  • Poruke: 94
  • Gde živiš: Sabac

kupi bluetooth radi kao zmaj i tri puta brze se prenose podatci nego data kablom.a ako hoces da koristis kabl moras da konfigurises konekciju i da odaberes port preko koga ce da radi otvori nokia connection manager klikni na usb ili na serial cable pa klikni na configure dugme koje se nalazi sa desne strane i sve lepo podesi i onda mora da radi!!!!!!!!!!!!!!!!!

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

pa kupi serijski kabel i to je reseno... On sve vidi 9ne automatski vec preko programa)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1705 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 2 sakrivenih i 1681 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., Bobrock1, bojanstros9, brandža84, djordjemiklusev, drimer, Džekson, JOntra, Jovan.D, kaisarevic1, kozhedub, markolopin, mnn2, momcilob55, Paklenica, Pekman, Sase, Solunac na steroidima, sova72