Slanje SMS-a preko GPRS-a?

Slanje SMS-a preko GPRS-a?

offline
  • Mare  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2342
  • Gde živiš: Beč / Svilajnac

Pretrazivao sam forum i net ali nisam nasao nista konkretno sto me interesuje. Dakle, postoji li neki program za mobilne telefone (pr. Nokia 6600 S60) koji moze da posalje SMS preko GPRS-a?
Ako me niste razumeli na sta mislim, dozvolite da objasnim. Ovde gde zivim, jedna SMS poruka me kosta 20 centi, a ~500kb protoka preko GPRS-a me kosta oko 90 centi. Ko se malo razume u to, jasno je da u 500kb podataka moze stati dosta SMS poruka posto su one daleko manje velicine, sto bi znacilo da, ako postoji takav program onda bi bio u mogucnosti da saljem SMS poruke daleko jeftinije.
Hvala unapred na odgovorima.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Pazi ovako. Nekad je to bio program mig33. I sada se koristi, ali daje malo besplatnih poruka, a ostale moras da kupis ili da registrujes prijatelje.
potrezi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] vise informacija.

Trenutno je aktealan sajt mobik.
I za njega imas program za tel sa kog saljes poruke.
E sad, malo je komplikvaniji, ne podrzava neke mreze, slanje u inostranstvo i tako te gluposti.
Nesto vise imas o njemu u temi o Free sms.
A detalje na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1255 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 10 sakrivenih i 1181 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 8u47, ALEXV, Apok, Barista, Bbbggg1979, beki76, Bojan198527, boro975, Chainsaw, dejankm, DENIRO, drimer, DrMrPr, Duck of Death, dzada, ekser222, EXIT78, HrcAk47, Ivica1102, JOntra, Jose, Jozo74, kalens021, Karaula, Kontrausluga, kori, kunktator, lukac, mat, MB120mm, mercedesamg, metallac777, Mi lao shu, miki69, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Orc, Papadubi, pein, precan, rakivan, raptorsi, s0ne, Sale0501, Sami_1ali, Samo gledam, Sava89, Spinosa, ssekir75, svnedelja, theNedjeljko, tmanda323, Tvrtko I, vaci, Vatreni Zmaj, vidra boy, Vlada1389, Vladimir90, vladom6, yufighter, Zastava, zokizemun