Sony Ericsson K750i Maska

Sony Ericsson K750i Maska

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2006
  • Poruke: 133

Potrebna mi je original maska za "Sony Ericsson K750i" sve zajedno sa dugmitjima!
Zvao sam par servisa i rekli su mi da nemaju pa me interesuje jel zna mozda neko od vas neki servis na podruchiju Beograda u kome bih to mogao da zamenim ???


Moze da mi poshalje privatnu poruku, a moze i ovako Smile


...unapred se zahvaljujem Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1346 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 1259 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 9k38, AleksSE, Asteker, Banovo Brdo, BasCelik, Baždaranac, Belac91, blatruc82, bojan313, Bubimir, Ciri1994, d29, debeli, Dejan_vw, Dekanovic, desmeki, Djokislav, dolinalima, dule10savic, Dungorth, duro1990duro, ElGenius, Ezbuck, Feller, Flanker-G, Georgius, Glavonja049, gregorxix, GveX, Hans Gajger, ILGromovnik, Incognito, Ivoo, Jester, Jomini, K-1A, Kaplar2, karevski, Koplje, kripo, lafa008, LostInSpaceandTime, Makarid, Medojed, milenko crazy north, Mićko, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrvica78, nekdo, nezavisni mislilac, Niki2024, Nomica, OKT, opt1, Orc, Pekman, RajkoB, repac, S-lash, SDsd, Sirius, skok, ss10, stegonosa, superwhy, Tihi86, Valter071, vathra, Vlada78, VNVK, Vojkan Petrovic, YFSS33, zdrebac, Zmaj Tolak, zorska, 2001, 79693