Sony Ericsson c510

Sony Ericsson c510

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2007
  • Poruke: 82

kad slikam ne pokazuje datum i godina jel to moze da se reshi nekako? puno hvala
poz
aki-sony



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Maj 2010
  • Poruke: 51
  • Gde živiš: PS:CS3

Moze postupak:

1.Udji u camera
2.U podesavanjima namesti "show time and date"
3.Slikaj i trebalo bi da ti se pojavi u donjem desnom uglu datum i vreme Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 946 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 865 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AirSremac, airsuba, ALEXV, AMX72, Bobrock1, bojank, Centauro, Chainsaw, chichabg, coaaco, Comyymoc, Cvijo_ue, Dejan_vw, Djokislav, doom83, Dorcolac, dovby, DragoslavS, Džekson, ekser222, EVIDENTICAR, FilipSRB, Giskard, igorkozar83, Kalu128338, Kobrim, komenski, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, lcc, Magistar78, maksi007, mercedesamg, mexo, mgolub, MILO-VAN, mishkooo, mnn2, monomah, mustangkg, nerislav2025, nikolapetkovic, pablojepao, Paklenica, Piani Jazzer, Pilence, pirke96, proka89, repac, Robin, rodoljub, ruma, sap, septembar, ShtagodShtagod, Sirius, SKYLINE, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Trpe Grozni, TRZH92, Velizar Laro, Vlada78, W123, WerWolf14, yrraf, zajcev1, ZlatniRez, Zrcalo