Upgrade Motorola V3

Upgrade Motorola V3

offline
  • ericom 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 1

Potrebna mi je procedura za upgrade Motorole V3. Podaci:
R374_G_0E.40.9CR
Flex version: SE4829AXXU30C9
Pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 760 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 1 sakriven i 723 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, aleph_one, branko7, dj.ape, Djokislav, Glavonja049, Goran_Copenhagen, GT, HawX, Incognito, Istman, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, m0nstrum_, Macalone, maxim_von_burdengate, Medojed, mgolub, MiGac, Mihajlo, Mićko, Pururin, Raso75, Rupert, sap, Shilok, sova72, Stanlio, TBoy, Tvrtko I, vaso1, vidra boy, vukan0799