Windows Phone 7

Windows Phone 7

offline
  • jurajp  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2007
  • Poruke: 12
  • Gde živiš: Pivnice

zdravo,
Zanima me da li je neko probao pa i uspeo da instalira Windows Phone 7 na HTC Touch HD...?

Ja na HTC-u imam instaliran Windows 6.5, a hteo bi da probam Windows Phone 7...
ako neko zna i ima iskustva uvezi ovakvih stvari bio bi mu zahvalan... Smile

hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Citati:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1628 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 9 sakrivenih i 1510 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., A3C, acatomic, alex71, alke12, amaterSRB, annon, Ares12356, Arhiv, arsa, BB, berste23, Bojan198527, bojankrstc, bojanM84, Bombona, BOOM COMPANY, Boris BM, Boskovic, Cirkon, cole77, Cvijo_ue, cvrle312, Daba75, Dare, darkojbn, DDragoje, deks, delrey, Demi87, desmeki, Dogma21, Dovla 1980, DS01, Duh sa sekirom, dzoni19, Džekson, Geran136, Goksi95, goxsys, Goxy1, Igor Antonic, ivan979, jalos, Jeremiah, Jester, K a s p e r, kib, KizJ, Koser, kunktator, lcc, LeGrandCharles, Lep1na, Lieutenant, m94j, Macalone, Marko Marković, markusx, mercedesamg, miki kv, Milos1987, MilunovicM, mir juzni, Mićko, museum, Mzee, naki011, neutrino, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nixos, nnovakis, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orc, ozzy, pein, Permaldar, picknick, precan, proka89, Radula, raketaš, raptorsi, RD84, Rema000, Remain, Rupert, sabros, samsung, sekretar, Sirius, SirOliver, Smiljke, Spinosa, stalja, stegonosa, Stoilkovic, Tamo neko, Troja, Tvrtko I, UncleSAM, uruk, VJ, vladao75, VNVK, XBMC