nokia 6233

nokia 6233

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2008
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: Na Zemlji

desava mi se da kad me neko pozove ja njega cujem a on mene ne a kad ja nekog pozovem on mene cuje a ja njega ne Very Happy
nosio sam tel u servis, otvorili su ga, ocistili i opet isto mada kazu da i nije bilo prasine u njemu.
da li neko zna sta se desava?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

mikrofon crko?
ili si smanjio/utisao mikrofon....?



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1876 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1794 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, ArchaBasha, Arsenije, Asteker, Ba4e, Bo96, BORUTUS, Bubimir, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., Cirkon, comi_pfc, d.arsenal321, Dioniss, Djole3621, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, havoc995, HogarStrashni, igorkozar83, Ikica977, Iskander, ISOF, Jager715510, Jeremiah, JOntra, Jose, kalens021, kaput21, king011, Krin, kulus, kunktator, Litostroton, Lucky 6, Marko00, mkukoleca, Mrav Obrad, nenaddz, OgnjenMitric, Otto Grunf, padamacki, paja69, Pekman, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, simicnenadbg, Sirius, Smiljkovich, StankoVrankovic, tritonus, varda, Vlada1389, Vlada78, Vrač, W123, wolverined4, yip314, Zec, ZetaMan, zokizemun, Zorge, Zukov, 79693