no modem ...56k

no modem ...56k

offline
  • Zeroo  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2006
  • Poruke: 28

Instalirao sam XP sp2 i nije mi nasao modem uopce a menjao sam i portove i nis...imam i drajver za njega i instal. al ne pomaze kad nema modema a on radi na drugom kompu...ovo je cak i 2 verzija xp-a koju sam probao...i nis...???kako da ga pronadjem ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Ako sam dobro razumeo modem nije integrisan, tj u PCI varijanti je.Isprobao si ga na drugom kompu i radi?Kad stavis modem u svoj komp i upalis, podigne se Windows i ne prijavljuje nikakav novi hardver?



offline
  • Zeroo  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2006
  • Poruke: 28

Tako je Wink Modem je ispravan samo nece na ovom kompu...

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Zeroo ::Tako je Wink Modem je ispravan samo nece na ovom kompu...

Probaj da promenis PCI slot, tj. da stavis u drugi.Ako to ne pomogne, probaj da u bios-u stavis na Load default settings i da restartujes.Mozda pomogne.Javi sta si uradio

offline
  • Zeroo  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Nov 2006
  • Poruke: 28

Probao sve nije do toga...:-(

offline
  • Rade Jekić
  • Pridružio: 05 Okt 2005
  • Poruke: 3005
  • Gde živiš: Valjevo

Zeroo ::Probao sve nije do toga...:-(

Onda nesto pri instalaciji Win-a nije ok...mada mi to zvuci totalno neverovatno.Instaliras normalan XP SP2 ili neku custom verziju (npr...student version, india, black edition...)?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 866 korisnika na forumu :: 137 registrovanih, 14 sakrivenih i 715 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 8u47, _Rade, AirSremac, Andrija357, Apok, bakovaca, bbrasnjo3, Bgorando, Bo96, Bojan198527, bokicacar, Bombarder, Boris90, Boroš, bozo13, BrusLi, BSD, Bubimir, C-Gun, celik, Cirkon, CraniumWhite, cvele130, Cvijo_ue, Dare, David Ciric, dejina811, dekan.m, Deki Duga Devetka, Dekster, deLacy, desmeki, Dimitrise93, doktor097, DonRumataEstorski, draganca, dros, dskrlec33, dusanobr, Džekson, EVIDENTICAR, feanor, g_g, Gargantua, ginjica, Giskard, Glavonja049, goran.vvv, Gradjanin, gregorxix, ivan1973, ivan979, ivran064, jalos, Jaxupa, Jeremija98, Jovan1997, Jozo74, Kajzer Soze, Konda, Kruger, ladro, Lance Guest, LeGrandCharles, Lep1na, Litostroton, loon123, M74AB3, m94j, Maki1981, MarijaC84, Marko Marković, mikidragi, Milometer, milos97, milosdam, MilunovicM, mladen.zovko, mm1811, Moldovan, Mr. Majevica, nebkv, nebojsag, nenomir, Nepopravljivi, Nikoletina Bursac, nixos, Nomica, Novakomp, OgnjenMitric, Orc, Orijen, ozzy, paja69, pein, Permaldar, Petar25, Petar35, Pilence, predragc, procesor, proka89, Regrut Boskica, Remain, RJ, rovac, s0ne, saputnik plavetnila, Semberija, Sevatar, Sharpshooter, shone34, Sinduk, SirOliver, Sonic, Srle993, StalniPromatrač, Tamo neko, tecataki, v82, Vanderx, varda, vespa nikola, VJ, Vlada78, vladaa012, vladao75, Vladoj, Vojo06, Volfero, W123, wolverined4, zajcev1, Zjmc, zlaya011, zrno