Keeway Matrix ili Fokus?

Keeway Matrix ili Fokus?

offline
  • Pridružio: 17 Jan 2009
  • Poruke: 49

Napisano: 13 Maj 2009 11:01

dvoumim se izmedju ova dva skutera,pa vas molim da mi kazete kakva su vam iskustva sa ovim skuterima i koji je bolji?
Oba su od 50 kubika!

Dopuna: 13 Maj 2009 19:42

resio sam definitivno da uzem jedan od ova dva skutera,to ce biti sutra ili prekosutra,pa vas molim me posavetujete koji da uzmem od ova dva...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Ja bi se odlučio za Matrix. Liči mi na Peugeot Speedfight, samo izaberi neku lepu boju.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1201 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 4 sakrivenih i 1136 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, acov34, alex71, AMX72, Belac91, Boris BM, CHARLIE JA., darkojbn, deks, Djokislav, Djota1, dradex, dushan, Džekson, Flanker-G, gomago, goran.vvv, helen1, Insan, Jeremiah, kaisarevic1, Kajzer Soze, Kalaura, Kalem, koom0001, Kvaka22, loon123, Malahit, Mcdado, MGBRBG, miki kv, MIKI63, Milan Miscevic, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, milutin134, mishkooo, mm1811, nebidrag, OKT, Panter, panzerwaffe, Papadubi, Pero, PO1974, powSrb, Pv123, raptorsi, Sarmat, sasa87, skok, stegonosa, Tvrtko I, vathra, Velizar Laro, vjetar, voja64, Vojkan Petrovic, zeka013, Zoca