Apple smanjio iPod shuffle

Apple smanjio iPod shuffle

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

Izgleda da sićušni iPod shuffle nije bio dovoljno sićušan. U sredu Apple je otkrio Suffle od 4GB koji je upola manji od svog prethodnika.

Nova spravica je manja od baterije AA veličine a može da sadrži do 1,000 pesama, kazali su u Apple-u. Smanjeni Shuffle ima i novi VoiceOver dodatak koji može da izgovara naslove pesama, autore i imena plejlista, kao i da da informaciju o statusu, npr. o tome koliko je još baterije ostalo. Kad već pominjemo bateriju, u Apple-u kažu da baterija traje 10 sati.

Cena novog Shuffle-a je 79 dolara, ima ga u srebrnoj ili crnoj boji. Aluminijumsko telo Shuffle-a treće generacije je visoko 1.8 inča i debljine je 0.3 inča. Dugmići za navigaciju i kontrolu jačine zvuka su dodatak na žici desne slušalice.

nastavak i izvor vesti na:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]








Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 962 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 1 sakriven i 911 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Blade, bpvl, BrusLi, BUDDAR70, bukefal, CHARLIE JA., cyprus, djuradj, dragisa dragisa, Feller, GT, ikan, IQ116, K-1A, kovac9mm, kunktator, kutija11, ladro, Lazarus, leopard83, loon123, marko.markovic, MarkoD, mat, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, pein, Pekman, PMsnow, Pururin, radza1, raketaš, RD84, Ripanjac, RommelBL, royst33, S-G, sasics, Savantije, Srna, stefan95, US_Rank_0, VekiJ, vladulns, zubri, Zukov