Problem sa RF modulatorom ili TV-om!?

Problem sa RF modulatorom ili TV-om!?

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2004
  • Poruke: 37
  • Gde živiš: Brus

Posedujem stariji TV (color) koji nema SCART prikljucak pa sam DVD plejer povezao preko VCR-a.Na VCR SCART prikljucio DVD a antenski izlaz VCR-a prikacio na TV.Ton imam ali je slika crno-bela.Probao sam i sa drugim uredjajima koji imaju RF izlaz i stvar je ista.Zatim sam probao na drugim TV-ima sa istim povezivanjem DVD-VCR-TV i slika je OK.Ima li neko resenje da dobijem sliku u color na ovom TV-u.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4613 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 3 sakrivenih i 4568 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, ArmFPGA, Bodin86, bojanstros9, boromir, BUDDAR70, Dimitrise93, DLazić, Džekson, ekipo26, GeoM, Gheljda, Gogi_avio, Goran_, ikan, Ikica977, kaskadija, Koser, kutija11, Lance Guest, LjutaGuja, m94j, MGBRBG, mile.ilic75, MILO-VAN, nelezele, nnovakis, Parker, proka89, radza1, rodoljub, Sagotolio, sasakrajina, stingD, strn, VanZan, Volfero, zemljanin, zokilivac, Zorge, 79693