Prodajem Gitar.procesor DIGITECH GNX 2

Prodajem Gitar.procesor DIGITECH GNX 2

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2009
  • Poruke: 1

Na prodaju procesor za gitaru,Digitech GNX 2,u odlicnom stanju,slabo koriscen,kupljen pocetkom 2008.godine...kontakt: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1000 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 6 sakrivenih i 913 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, acatomic, AMX72, Apok, Asteker, Bbbggg1979, Bgd123, bigbear, BlackTower, Bobrock1, Bojan85, bokicacar, bolenbgd, boromir, branko7, Buzdovan, CHARLIE JA., Colt D, Deki Duga Devetka, Desmond, Dorcolac, Dragon Order, drimer, Duce, dulleo, Dzambas, EVIDENTICAR, Flanker-G, g_g, Georgius, ginjica, goxsys, Hardenberg, iceburn, Ilija Cvorovic, jarovitt, Jelly4183, Joint Chief, Kadzo, Korle, Kriglord, Krin, kunktator, Lance Guest, lima, loon123, LostInSpaceandTime, Marko Marković, MarkoMarkovic86, Medojed, mercedesamg, milbos, Milos1987, mishkooo, Moldovan, nebidrag, OgnjenMitric, Paklenica, pasko2025, Permaldar, Pero, radza1, sarma, sslay, strn, styg, Szigetwar, tanakadzo, tomo2, Troja, Trpe Grozni, umpah-pah, v82, Valter071, VaRvArI 85, vazduh, VJ, Wehicle, zoran77, |_MeD_|