mala glupost mala pomoc

mala glupost mala pomoc

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 51

Da li neko zna kako se zove bela stvar na kirkovoj desnoj ruci i cemu sluzi. Embarassed Mr. Green
evo linka do slike,
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Smajli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Meni ne otvara sliku, sačuvaj je i uploaduj preko opcije Prikači sliku.



offline
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 51

rip
  • argus  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 9160
  • Gde živiš: Prokuplje

Vezao neku traku

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Eventualno je to bio beli flaster. Sličan kao onaj koji sportisti koriste da bandažiraju prste. Kod odbojkaša je to često.

Nešto ovako, samo bele boje:

offline
  • Pridružio: 05 Jan 2011
  • Poruke: 51

Hvala na brzom odgovoru, Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 930 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 1 sakriven i 918 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., drimer, goxin, Krusarac, leptirleptir, rednap, stibium51, Zastava, zlaya011