Belgrade calling 2013

Belgrade calling 2013

offline
  • Elektro Tehnicar Elektromotornih Pogona
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 191
  • Gde živiš: Lazarevac

Belgrade calling green day i hlano pivo i gomilu druge zabave bice,zanima me cena ulaznica,gde mogu nabaviti? I je l' moguce negde da osvojim 2 karte Razz Very Happy
Ja inace nisam iso na proslogodisnjem i krivo mi,al nije bilo para jbg,jedva sam za beer feast skrpio... I zanima me kako je tamo sta ima sve sem koncerata?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1293 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 1 sakriven i 1248 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, Bojan198527, Bubimir, BUDDAR70, Comyymoc, darkojovxp, Deki Duga Devetka, Doc, Dovla, drimer, DS01, Dzambas, GveX, Jager715510, Komentator, kutija11, larix, LeGrandCharles, MILO-VAN, MiloradKomadic, morava_01, nebidrag, Nele79, nelezele, Opeshek, panzerwaffe, Pekman, Prečanin30, rovac, ruma, S-lash, Slingshot, stingD, vathra, VekiJ, voja64, x011, XBMC, zlaya011