Kasno je

Kasno je

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 797

Shvatices koliko samo tvoje obraze volim
Kad cujes kako ih za ljubav molim;
I ako se odsecem od straha
I ostanem bez daha,
Ti ipak saslusaj najiskrenije reci,
Jer ova glava tezi za tim da ovekoveci
Svaki pogled ka licu tvom
Do konacnog i bolnog "zbogom".
Tvoj glasic ja muzikom bih nazvao,
Od svetlosti okica ti, rado bih oslepeo;
Lice tvoje preko ramena svog osecam
I nakon praznih godina ga se tiho secam;
Rani sneg me na tebe podseca
I ozivljava sva osecanja nepostojeca,
Jer, ostavila si me da mastam usamljen
U moru straha, gde sam bio poveden
Mirisom parcica ljubavi
Koji ce dok je mene i ostati...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 772 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 3 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: batana, Borkanović, Centauro, Chainsaw, Djokislav, Duck of Death, Duschi, EXIT78, gaga23, Goran_, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, KizJ, koom0001, Linda, LostInSpaceandTime, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, Metanoja, milijarder, miljannis, Milun24, mustangkg, Nepopravljivi, NorthWind, novator, ostoja, PlayerOne, prle122, probisic, Pururin, Sin Boskic, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Tastatura ratnik, tritonus, vaci, Velibor Radoja, VJ, Vlado82, šumar bk2