|
Poslao: 21 Apr 2006 20:53
|
offline
- orion11

- Super građanin
- Pridružio: 12 Avg 2004
- Poruke: 1461
- Gde živiš: Čačak
|
Ako neko hoce neka slika i pokaze svoje naj lepse uskrsnje jaje. Ja cu sutra da okacim par slicica da vidite kako moja bakuta to radi bez farbe i slicica!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2006 16:52
|
offline
- Fej

- Super građanin
- Pridružio: 25 Mar 2004
- Poruke: 1293
|
hmm, ima raznih obicaja vezanih za to jaje. Ja na primer znam, da se to jaje zakopava u zemlju (najbolje na njivi), da bi godina bila rodna.
PS. izvinjavam se na offtopic-u
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Apr 2006 20:43
|
offline
- orion11

- Super građanin
- Pridružio: 12 Avg 2004
- Poruke: 1461
- Gde živiš: Čačak
|
E, a ja imam problema da okacim sliku. Nesto zaglavi kada kliknem na link upload file!
Anyway, kod mene se to jaje zakopa pored nekog kalema!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2006 09:54
|
offline
- Love effect
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 28 Mar 2006
- Poruke: 10
|
Voistinu Voskrese!!! Srecan Uskrs svima!!! Sto se tice obicaja,ja znam samo za jedan i to onaj koji je FEJ napisala da se to jaje zakopava u zemlju (najbolje na njivi), da bi godina bila rodna.
A evo i nekoliko slika Uskrsnjih jaja.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2006 19:09
|
offline
- Bane12

- Super građanin
- Pridružio: 11 Sep 2005
- Poruke: 1282
- Gde živiš: Pa gde i do sada
|
@Love effect samo da ti pohvalim slike predivne su, i prave domacinske
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2006 21:10
|
offline
- Love effect
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 28 Mar 2006
- Poruke: 10
|
Hvala Bane12.Inace to su slike od Uskrsa,a zadnje tri,to je moj sin dobio od "zeke".Jos je mali da bi razumeo,ali sam se ja radovala umesto njega.
Za decu ja to prava radost,a zaista,od praznika su po meni najlepsi Uskrs,i Bozic.Lepo je postovati te praznike.
Inace orion11,svaka cast na temi.
Pozdrav svima na forumu!
|
|
|
|
|
|