Danas je dan drage nam naše Majke Zemlje

Danas je dan drage nam naše Majke Zemlje

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Napisano: 22 Apr 2010 15:32

Beograd -- Cilj mnogobrojnih manifestacija na Dan planete Zemlje je ukazivanje da 2010. može biti prekretnica za unapređenje klimatske i energetske efikasnosti.

Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Koristni linkovi: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 22 Apr 2010 15:55

Dobio sam kritiku, a bogami i pretnju što nisam postavio još jedan relevantan link. Ovim putem ispravljam grešku. Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

Napisano: 22 Apr 2010 17:13

zvanicna kampanja za dan zemlje za 2010. godinu:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Dopuna: 22 Apr 2010 17:18

i google naslovna za danas:



i jedna karikatura na temu:



offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Meni su simpatični i klipovi koji se emituju na MTV-iju. Very Happy

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2005
  • Poruke: 2673
  • Gde živiš: u pokretu...

aha, da dodam i ovaj, svidja mi se fora sa rukama:

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

"I'm with stupid.. " Laughing

A svidja mi se i video sa rukama. Originalno.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1416 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 3 sakrivenih i 1337 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aco76, aleksmajstor, alex71, ALEXV, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BraneS, BUDDAR70, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Džekson, Feller, goxin, GT, iceburn, ivan979, Ivoo, JOntra, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, KizJ, Kobrim, Koca Popovic, kutija11, laurusri, ljuba.b, lord sir giga, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, MaRtInsrbija1993, mat, mean_machine, Miler88, Milometer, momcilob55, naki011, nebidrag, nekdo, nemkea71, nenad81, OldKresoje, Orc, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Pururin, Qvazimodo, radza1, raso76, Remain, saki80, Shajlok, Spinosa, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, vidra1, Vlad000, yufighter, zubri, zziko, 787