Da li neko zna kako se zove ova pesma i ko je peva?

Da li neko zna kako se zove ova pesma i ko je peva?

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 188

Pesma krece od cetrnaeste sekunde. Unapred hvala. smešak

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

MIslis na ovo:



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1224 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 6 sakrivenih i 1126 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 5.56, aleph_one, Andrija357, Apok, ArchaBasha, Asteker, bojan313, BrusLi, Cicumile, Cirkon, Deki Duga Devetka, doom83, dragoljub11987, Duce, Džekson, Frunze, Georgius, glados, Glavonja049, Guster25, HawX, Helket, HogarStrashni, ILGromovnik, Jester, jon istvan, Kamov, ladro, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, M74AB3, markolopin, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milometer, misaru, mist-mist, Moldovan, Mrav Obrad, mrdaak, Mzee, Nepopravljivi, nevjerna beba, NiKoLa27, nixos, OgnjenMitric, OldKresoje, Panter, Pero, Pururin, radza1, rajkoplje, rakivan, raster12, repac, royst33, S2M, Sagotolio, sakuljinac, sasics, sekretar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, sickmouse, Sirius, SirOliver, Smiljkovich, synergia, TangoSix, troki1971, vaci, VanZan, vidra boy, VJ, Vlada78, Vlado82, vojnik švejk, Volfero, wulfy, Zec, zillbg, zivojin32, Zmaj Tolak, zokizemun, Zorge, Đurđevdan, 800077