Hladno pivo "Par pitanja"-rešeno

Hladno pivo "Par pitanja"-rešeno

offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Jedan deo pesme kaze " ako mi ujutru pokazes smisao, ja cu povuci sto sam napisao" pesma je u rock fazonu i cini se da je bend iz BiH! Kako bih voleo da znam ko je peva!!! Confused



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Odlicna pesma
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Srđan Jovanović
  • Pridružio: 12 Avg 2004
  • Poruke: 1461
  • Gde živiš: Čačak

Au jeeeee, otkrio sam Hladno Pivo Idea !!! Gde ja zivim ye8ote! HVALA SSpin! Ziveli

Dopuna: 20 Nov 2008 21:01

BOLIIIIIIIIII

21 Nov 2008 03:26 Limit Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4426 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 2 sakrivenih i 4382 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bakovaca, Batko.VD.65, Bojan198527, branko87, BUDDAR70, bunker, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, djboj, djonsule, Dovla, GveX, KizJ, Komentator, Lance Guest, larix, LeGrandCharles, minke, Mirage 2000N, morava_01, nebidrag, Nele79, nenad81, Opeshek, pein, Pekman, picknick, Prečanin30, Remain, royst33, ruma, vukovi, x011, XBMC, zemljanin, zlaya011