Pesma u video klipovima-rešeno

Pesma u video klipovima-rešeno

offline
  • akuci  Male
  • Legendarni građanin
  • Aleksandar
  • Pridružio: 11 Maj 2008
  • Poruke: 2758
  • Gde živiš: Novi Sad

Kako se zove ova pesma u video klipu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • saten  Female
  • Legendarni građanin
  • Zvezdočtec... :)
  • Pridružio: 05 Jan 2008
  • Poruke: 3362
  • Gde živiš: Montmartre Quarter :)



offline
  • akuci  Male
  • Legendarni građanin
  • Aleksandar
  • Pridružio: 11 Maj 2008
  • Poruke: 2758
  • Gde živiš: Novi Sad

Mnogo ti hvala! Zagrljaj

offline
  • saten  Female
  • Legendarni građanin
  • Zvezdočtec... :)
  • Pridružio: 05 Jan 2008
  • Poruke: 3362
  • Gde živiš: Montmartre Quarter :)

Nema na čemu! Zagrljaj

offline
  • akuci  Male
  • Legendarni građanin
  • Aleksandar
  • Pridružio: 11 Maj 2008
  • Poruke: 2758
  • Gde živiš: Novi Sad

Napisano: 01 Apr 2010 17:32


Da sad ne otvaram novu temu...

Zanima me o delu koje pesme se radi, a počinje oko "1:12"?

Dopuna: 02 Apr 2010 15:32

Inače zanima me i kako se zove ona koja je pre nje?!

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

Imas spisak pesama u video descriptionu Wink
Arrow

Citat:It's A Dream - DJ Dean 0:00 - 1:12
Flashback - Alphazone 1:12 - 2:38
The Fall - Flutlicht 2:38 - 3:20
Arksun - Arisen 3:20 - 4:42
Fata Morgana (AD Remix) - Strife & TGL 4:42 - 7:53

offline
  • akuci  Male
  • Legendarni građanin
  • Aleksandar
  • Pridružio: 11 Maj 2008
  • Poruke: 2758
  • Gde živiš: Novi Sad

Wow... nisam ni primetio! Embarassed
Još se ne mogu snaći u novom izgledu YT.
Hvala! Sledeći put ću više paziti.

Pozdrav!

07 Jul 2011 16:23 saten Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je  
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3793 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 6 sakrivenih i 3730 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Apok, AudioTehnica, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, bunker, Cicumile, Colt D, DaliborVukadinovic, Dambi, Džekson, esko_hz, Georgius, gorval, GveX, Igritelj, Jaz, Kalem, kinderpingvin, Konda, Koplje, leopard83, MaksicZoran, mdp92, Medojed, Metanoja, milan47, MK10, moldway, nebidrag, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, OKT, ozzy, Papadubi, Pilipenda, pirke96, PO1974, Pururin, raptorsi, sap, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, TheDictator, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123