[Voodoo Popey...Help !! ]

[Voodoo Popey...Help !! ]

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2007
  • Poruke: 6
  • Gde živiš: Pariz-Panonsko More(Kovin)

Hej !!
Zdravo svima !!
Ubijam se na net-u, neverovatno, ne mogu da pronadjem pesmu voodoo popey-a nesto "sestric kica" ...
Hitno mi treba...


Ako neko ima tacan naslov pesme, reci ili bili sta...

Pleassssssseeeeeeeeeeeeeee

Embarassed
Zagrljaj



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Apr 2008
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Ank-Morpork

Pesma se zove Kalambur.
Text pesme: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 950 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 5 sakrivenih i 872 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, babble, bojcistv, boskelazo, Bosnjo, cemix, CHARLIE JA., Cigi, dekan.m, Dimitrise93, Dorcolac, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, elenemste, Feller, gaga23, gajasvi, Georgius, ginjica, Glavonja049, goxin, gregorxix, joca83, jodzula, JOntra, Jose, Josef, Još malo pa deda, kib, Lj_ubo, Magistar78, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, Milometer, Milos ZA, Mldo, Moldovan, monomah, mustangkg, nemkea71, nikolakgbikola, niksa517, nixos, pisac12, proka89, Pv123, raketaš, Ray1973, RiV, Sharpshooter, simazr, Siti2, Smajser, Smor, Solunac na steroidima, Srky Boy, taomaster, Trpe Grozni, tuja, vdeki, vidra boy, Vlada1389, Vojo06, Vrač, XBMC, zdrebac, ZetaMan, 79693, 800077