Gdje mogu naci....

1

Gdje mogu naci....

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2008
  • Poruke: 104

Gdje mogu naci crtane filmove na srpskom?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Na svakoj trafici u Srbiji.



offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ili u video klubovima.

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2008
  • Poruke: 104

JOJ PA NA NEETU. NA SRPSKOM JEZIKU. znate onaj denis napast i te kontate. da može se birati na toj adresi koji bi. trebga mi stvarno hvala

Dopuna: 02 Feb 2009 23:53

jbg ja nisam iz srbije ja sam iz rs vamo nema trafika i tako toga. hahahaha

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ne mozemo da ti damo adrese na kojima mozes da skidas crtace jer to spada u pirateriju. Ali u google ukucaj "sinhronizovani crtaci" i nacices sve sto te interesuje.

offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

A na youtube? Ima ih i tamo. Mogu da se gledaju.

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2008
  • Poruke: 104

ne ne nemislim da skidam samo da se gleda.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Onda definitivno Youtube. Evo nekih iz mog bloga:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2008
  • Poruke: 104

ima stvarno lepih crtića ovde.
mene zanima najviše denis vragolan-napast. da li bi mogli preporuciti adresu gde mogu naći tih dugometražnih crtica u epižodama.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ovo ćemou pogledati naravno hvala.

offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1299 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 12 sakrivenih i 1178 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alex71, Areal84, Asteker, Avalon015, BlackTower, Bo96, Bojan198527, Boris.A, boro975, Botovac, brufen, Burovnyak, Cirkon, Citalac, Dannyboy, Dare, dekiz, Demi87, DENIRO, Despot Đurađ, Djokkinen, Djota1, DLazić, dmrdc, drale12, Duce, dule10savic, Džekson, eagle.rs, ElGenius, EVIDENTICAR, Georgius, Gitzherai, goranperović66, GORDI, goxin, Great White, GUARIN, Incognito, ivica976, Ivoo, Jaz, JOntra, Kiki98TZ, Kole1975, koneks, kunktator, larb_11, leopard83, ljubo70, LostInSpaceandTime, Lošmi, lukac, MarijaC84, Marko00, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Milan 84, mile33, milimoj, MiljanXD, Mille Qravela, Milos ZA, Milun24, Mis uz pusku, nebidrag, Nikoletina Bursac, novator, OgnjenMitric, operniki, padamacki, peradetlić, Permaldar, Pero, Petarvu, Prečanin30, promajauglavi, Prometeus, rakivan, repac, S-G, Semberija, sevenino, shadower78, Shinobi, Simonsen23, Sky diver 29, sonico, stegonosa, Stod, Stoilkovic, Tamo neko, Titan, Tvrtko I, umpah-pah, Valter071, vathra, vazduh, Velički, VJ, vlado_pg, voja64, Vrač, XBMC, Zrcalo, |_MeD_|, šumar bk2