Heavy Metal in Baghdad

Heavy Metal in Baghdad

offline
  • Pridružio: 10 Nov 2005
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: `grad u kome je glupo voziti skejt`

e bas mi nekako malo i zao ljudi....j.....rat....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4350 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 4 sakrivenih i 4334 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Džekson, Gogi_avio, JOntra, Konda, m94j, nenad81, Orc, Posmatrac77OKB, vaci, Zastava, zlaya011, Đurđevdan