Nova godina... ili Dan jabuka?

Nova godina... ili Dan jabuka?

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Gledam sada novi iDEA cenovnik i baš sam se slatko nasmejao...

Naime, imaju sledeću akciju: „Novogodišnja rukavica + hvatač + kuhinjska krpa“, i to je lepo, ali ako pogledate bolje sliku, videćete da je na kuhinjskoj krpi i hvataču napisano „An Apple a Day“ koji je, prema „Vikipediji“ (i još nekoliko mrežnih mesta, između ostalih i Gugl), 21. oktobra.

Ovaj dan, redovno se „slavi“ svake godine na taj datum od 1990. godine gde je prvi put i bilo „slavlje“ u „Kovent Gardenu“ (Covent Garden) u Londonu...

E sada, ili sam ja propustio da se Nova godina slavi 21. oktobra ili su oni nešto gadno pobrkali... Very Happy




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 900 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 11 sakrivenih i 814 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Asteker, Avalon015, avijacija, Ba4e, bavar357, Belisarius, Bgd123, blatruc82, boxbole, BOXRR, Bubimir, Cirkon, Citalac, crazydkure, darkkran, deLacy, Despot1, dmitarche, Draganeli, duro1990duro, Gitzherai, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, iceburn, Ikica977, ivan979, Jager715510, Jester, kinderpingvin, Lester Freamon, Malahit, Marko Marković, marko.petrović92, Miki 24pbr, Milan Miscevic, Milos ZA, Mićko, mm1811, Mrav Obrad, museum, nebidrag, nekdo, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, NislijaBre, Novakomp, OKT, Oscar, pajkan, panzerwaffe, pein, Pekman, Permaldar, Pilence, Pururin, Qwertyuio, Risbo_Boris, S-G, sabros, Sevetar, Sharpshooter, skok, StalniPromatrač, stegonosa, stokssone, tomo2, Vlada78, Vrač, vrgudinac, Walter Kurtz, Zmajac, Zoca, 787