Otkup starog kartona?

Otkup starog kartona?

offline
  • Mehaničar
  • Pridružio: 30 Apr 2012
  • Poruke: 1

Zna li neko gde ima otkup starog kartona u BG-u (ili NBG-u i okolini), mislim ako se neko u to razume nek navede lokacije (mesta za otkup, firme, punktovi),...?

P.S. Ako negde ima da se karton može otkupiti, po ceni većoj od 3 dinara po kilogramu?
Hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1088 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 9 sakrivenih i 998 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alex71, ALEXV, Areal84, Ba4e, Ben Roj, berste23, Bivan, bojcistv, bpop, Bubimir, carinko, cemix, CHARLIE JA., cyprus, dane007, darcaud, Dare, Deki Duga Devetka, Denaya, Djota1, drale12, esko_hz, g_g, gasa97, Georgius, Hans Gajger, Helket, Ikica977, ILGromovnik, IvanMiletic, Jaz, JK, jodzula, jon istvan, K a s p e r, kibihrchak, kikisp, ljubo70, M74AB3, m94j, mačković, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, milenko crazy north, Mrav Obrad, Naj-Turs, Nemanja Opalić, nenad81, nenomir, nikolapetkovic, niksa517, Papadubi, pein, Pilence, pobeda, Ray1973, redstar011, S-lash, sap, Sharpshooter, Sirius, Srky Boy, stegonosa, stevanito, styg, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tubular, vathra, vdeki, veljkovicdani, Vrač, Yekaterinburg, YugoSlav, zemljanin, Zorge, 79693