Pismeni radovi učenika I do VIII razreda iz srpskog jezika

2

Pismeni radovi učenika I do VIII razreda iz srpskog jezika

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

@zoranez

odes na upload file, pa browse (nadjes fajl, pa open) pa upload. Sacekas i onda link koji ti se prikaze kada zavrsi upload koristis u post-u kad hoces da vidimo.Nadam se da sam pomogao.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 1014
  • Gde živiš: Mbabane

E tu je kvaka, ne pokaze se link! Smile



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

@zoranez

Nego sta pise, da bi znali da ti pomognemo , trebalo bi da ti se pojavi link da nije do file-a nesto (ostecen...) bolje pitaj nekog strucnijeg Smile

@vlast

Sorry za offtopic

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2005
  • Poruke: 407
  • Gde živiš: Under the sea...

ovo je stvaran rad...ja sam umrla od smeha kad sam procitala:

S o v a

Sova je ptica. Ona danju spava, a nocu je potpuno
slepa, kao slepi mis.
Posto ja ne znam puno o sovama, pisacu o zivotinji
koju znam.
To je, krava. Krava je sisar. Ona ima sest strana:
gornju, donju, levu i desnu. Na zadnjoj strani je rep. Na kraju repa je jedna cetka. Ona sluzi da se krava brani od muva, da ne bi upadale u mleko. Mleko visi ispod krave. Na prednjoj strani je glava, koja sluzi da na njoj rastu rogovi. Rogovi sluze da bi krava bola. Glava sluzi i da bi
na nju stala usta. Krava jede malo, jer ono sto pojede, jede dva puta. Usta sluze i da bi krava mukala. Ako ne muce, onda su joj usta puna. Muska krava je vo. Vo nije sisar. Meni jos uvek nije jasno kako se dobija mleko.

offline
  • Feky 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Senta

@pretendress

Very Happy Very Happy Very Happy

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2005
  • Poruke: 1014
  • Gde živiš: Mbabane

Hehehe, mudro dijete, vidis kako se fino snaslo!

offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

pdf od zoranez

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Riddler ::@zoranez

Nego sta pise, da bi znali da ti pomognemo , trebalo bi da ti se pojavi link da nije do file-a nesto (ostecen...) bolje pitaj nekog strucnijeg Smile

@vlast

Sorry za offtopic
Милсим да није до фајла,покушај касније,некад се то и код мене дешава...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 994 korisnika na forumu :: 121 registrovanih, 10 sakrivenih i 863 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 9k38, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, alke12, alternator, ArchaBasha, AS, Asparagus, Asteker, Bo96, Bob.Rock, BOOM COMPANY, boxbole, Bozjidar87, Brot, brufen, celik, Colt D, Czrweni, d.arsenal321, Dannyboy, Dare, darionis, Darko_X, debeli, Deki Duga Devetka, deLacy, Demi87, Dimitrise93, Djokislav, djonsule, djukapfc, dolinalima, DonRumataEstorski, DS01, dskrlec33, dusanobr, Džekson, Electron, fijufijukrozkapiju55, GeoM, Glavonja049, goxsys, gregorxix, Helket, HogarStrashni, igorkozar83, ILGromovnik, indja, IQ116, Jester, jimi_agf, kinderpingvin, king111, KizJ, klepesina, kunktator, kybonacci, Lance Guest, M74AB3, m94j, MadMike, maksi007, marewfc, Marko Marković, MarkoD, mercedesamg, mexo, miki69, mile79, MiljanXD, MILO-VAN, Mirage 2000N, Mis uz pusku, Moldovan, momcilob55, Nikola0575, niksa517, nixos, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orc, Orijen, ozzy, pein, Pekman, Petrusci, Polifon, proka89, radza1, raketaš, Remarqe, RJ, Rok A Bit, S-lash, sabros, Sami_1ali, sasakrajina, sekretar, sistem22, Sky diver 29, SlaKoj, Smiljke, Sonic, sonico, StankoVrankovic, Stevan2026, stingD, strn, Tandrkalo, Tanjagre, The Boss, tmanda323, vazduh, Vidlič, Wehicle, wolverined4, YugoSlav, Zoran1959