Temperatura LapTopa problem!!!

Temperatura LapTopa problem!!!

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Ova temperatura je dok igram igricu. Ali neznam zasto je toliko velika, nikad ranije nije bila toliko velika temperatura. Obicno je 72-71 i 66-69.
Neznam dali je to mozda zato sto imam oko 30-40 procesa ukljucenih u task manager, ili sta vec. Stim da nisam formatirao sistemsku particiju poprilicno dugo.
Lap top mi stoji na stolu i imam 2 paklice koje sam stavio na kraj da bi podigle malo zadnji deo da ima dobru cirkulaciju vazduha.

Lap top je hp 530
Intel core duo 2.17
3gb ram
...





Dopuna: 07 Dec 2008 18:14

sad ide i do 81-81 temp.

Razmisljam se dali da odnesem laptop do servisa nekog da pogledaju sta nije uredu. Dali je to pametna idea ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3397 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 0 sakrivenih i 3369 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, bbrasnjo3, bojcistv, boxbole, CCCP, Chainsaw, elviper2, Gogi_avio, Jerry Drake, MarijaC84, Mirage 2000N, Mitogna, mnn2, Mzee, nebidrag, Nobunaga, novator, Paklenica, Posmatrac77OKB, precan, Sava89, Solunac na steroidima, suton, uruk, vladaa012, voja64, Zimbabwe, zlaya011