galerija kako ?

galerija kako ?

offline
  • Pridružio: 28 Jul 2008
  • Poruke: 55

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


jel zna neko kako je ova glarija odradjena ispod ovog video klipa posto nije u flashu predpostavljam da je php u pitanju p ako zna neko kako se to radi ???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Ako mislis ove slicice sto se pomjeraju lijevo-desno, to mozes napraviti sa javascript-om znaci [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] tako da ti moze jos ljepse izgledati.



offline
  • Pridružio: 28 Jul 2008
  • Poruke: 55

hvala puno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 996 korisnika na forumu :: 12 registrovanih, 3 sakrivenih i 981 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Coabelgrade, Džekson, Istman, kutija11, larix, Markovic, novator, Primus17, saputnik plavetnila, spot4chulle, SympathyForTheDevil, voja64