Ko je ovde glavni

1

Ko je ovde glavni

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2008
  • Poruke: 671

Ko je ovde glavni koga za sve pitaju ko odredjuje ko ce postati moderator
Video sam nesto strucni saradnik web pa se pitam dali on dobija neku platu ili bilo ko drugi na forumu



Napisano: 14 Mar 2010 17:43

Glavni i odgovorni vlasnik ovoga foruma je Peca(Predrag Damljanovic)
On odredjuje ko je i sta je, ali ne samo on...Nego kao tim...
Platu primaju SuperModeratori...i Administrator(za to nisam siguran)...

Dopuna: 14 Mar 2010 17:44

I da nagovjestim...Plata nije nista veliko...samo nesto sitno(bar ja tako mislim)...posto svi imaju svoj posao(u RL)...tako da nemogu da zive od ovoga...Smile

x-Death-x , odakle ti te informacije ko prima platu.... i gde je logika da SuperModerator prima platu a administrator ne, kad je administrator veci cin od SM.

Glavni je kao sto rece peca: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Da li ce neko postati moderator ili ne ne odredjuje samo on nego ceo tim moderatora i super moderatora.

Strucni saradnik je titula koju dobijaju gradjani koji su to svojim (pre svega kvalitetnim) porukama i zalaganjem zasluzili.

Da stvarno..Ja kao administrator da ne primim platu, a supermod da primi. Nece da moze. Ocu svoj deo, necete da me prevarite Mr. Green

Sva sreća pa Chuck Norris ode s foruma, inače ne znam da l' bi samo Peca bio glavni. Very Happy

I stvarno, nema smisla! Mi modovi, rmbačimo za dž...nemamo "ni zubnu skrb" ccc Laughing

posebna ::Sva sreća pa Chuck Norris ode s foruma, inače ne znam da l' bi samo Peca bio glavni. Very Happy

I stvarno, nema smisla! Mi modovi, rmbačimo za dž...nemamo "ni zubnu skrb" ccc Laughing


Nama fajterima nisu uplatili naknade za topli obrok i prekovremeni rad vec mesecima pa se ne bunimo Wink




















































Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dici ce se kuka i motika prvi Moderatorski ustanak

polako s to platjanje !

diarno :: Nama fajterima nisu uplatili naknade za topli obrok i prekovremeni rad vec mesecima pa se ne bunimo Wink

Ih, fajteri... oni "nosu bele čarape i žive za fajt" Mr. Green ...njima lova i ne treba.

Peco, kako polako s platjanje?! Pa 'el znaš ti da su skoro svi aranžmani za Grčku rasprodani, a ja još nisam uplatila. Al' 'ajd', ako nam platiš zaostatke, idem da ljetujem k'o čovjek, negdje na Maldive Very Happy.

Prvi moderatorski ustanak...prejako! LOL

A ja se nadam penziji na MC, ili bar srebrnom satu za jubilej... Very Happy

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1179 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 8 sakrivenih i 1084 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AK - 230, aksentijeivan, alex71, aramis s, Ares12356, Asteker, Bbbggg1979, bbrasnjo3, boj.an, bojan_t, bojanM84, Bojcca, bokicacar, Bosnjo, bukefal, BWG, CHARLIE JA., Citalac, coaaco, dekan.m, Despot Đurađ, Duh sa sekirom, Džekson, elenemste, esko_hz, Ezbuck, Georgius, Giskard, gorval, goxin, grenadir, iceburn, Istman, Ivoo, joca83, jodzula, JOntra, Kenanjoz, Kobrim, Kole1975, Konda, Kvazar, ladro, Lap720, Linda, LostInSpaceandTime, marsi, Medojed, mercedesamg, Milan Miscevic, Milometer, milos1231, mist-mist, Mitch22, Mrav Obrad, nemkea71, nenomir, nixos, nnovakis, Novakomp, pein, peradetlić, Permaldar, Petar25, pisac12, raster12, Rok A Bit, rr559, Samo gledam, sarma, Sevatar, Sharpshooter, Simulink11000, skok, stegonosa, Szigetwar, Tanasko95, Tila Painen, trajkoni018, tubular, Tvrtko I, Valter071, Vasilije Budović, vidra boy, Vlad000, Vlado82