|
Poslao: 17 Mar 2005 22:19
|
offline
- DR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Okt 2004
- Poruke: 5450
- Gde živiš: Beograd
|
Zasto to ne postoji na ovom forumu?Pogotovo ako imate u vidu da (forum) ubrzano "raste"...Kad vec ne mozete da obezbedite wap pristup za SVE tipove telefona koji ti podrzavaju onda bi ovakav nacin pracenja tema to nekako "kompenzovao"?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2005 22:38
|
offline
- Silence

- Građanin
- Pridružio: 11 Jul 2004
- Poruke: 122
- Gde živiš: Stara Pazova
|
Interesnatna tema za sastanak admina ii njegovih saradnike...
Svakako da "raste" broj postilaca to se moze vidjeti iz dana u dan. Moje misljenje je da je ovo jedan od uredjeniji foruma kod nas, naravno postoji uvjek konkurenci, vjerovatno ne bi napredovali da niej konkurencije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2005 22:54
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Kako nema?
U samom profilu postoji opcija:
Podešavanja u profilu ::Uvek me obavesti na odgovore:
Email će vam biti poslat svaki put kada neko odgovori na temu u kojoj ste vi pisali. Ovo može biti promenjeno uvek kada pišete.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2005 23:44
|
offline
- Bone Collector

- Legendarni građanin
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5001
- Gde živiš: Beograd
|
DR mozda misli na opciju da mu cela tema (dakle sa sadrzajem) bude poslata na mail...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2005 23:56
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Iha, al bi tu bilo posla za server, nema šanse ko to još radi pobogu?
A i isto ti je skidao putem mail-a ili direktno na sajt odlazio.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2005 00:10
|
offline
- Pridružio: 09 Feb 2005
- Poruke: 349
- Gde živiš: Novi Sad
|
Goran ::Iha, al bi tu bilo posla za server, nema šanse ko to još radi pobogu?
A i isto ti je skidao putem mail-a ili direktno na sajt odlazio.
...nije svejedno
sala-mala
Ali evo jos jedan predlog pa ako moze...da u tom mailu pise i ko je on-line kao na sajtu u dnu...opet mala-sala
Preterao sam...idem odmah off
A sada ozbiljno - mislim da je sasvim dovoljno obavestenje koje stize na mail,vidi se vreme,tema...vise i ne treba - ako ti nije zanimljivo nemoras odmah na sajt da vidis detalje i eventualno odgovoris.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2005 01:09
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
pa ako hoces da ti stize na mail 130 mailova - ona ok
mozes izfiltrirati, ali opet... nije to savrseno tako da ce biti neka anomalija kod tog nacina citanja foruma...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2005 01:16
|
offline
- DR

- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Okt 2004
- Poruke: 5450
- Gde živiš: Beograd
|
Kakvih anomalija?Odgovori ce stizati za teme za koje sam se ja odlucio da pratim
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Mar 2005 01:30
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
@DR
Jel shvataš ti koliko mi poruka imamo dnevno i da na svaku server treba da spakuje kompletnu temu i da je pošalje na mail? Server je inače bio preopterećen do skora sa iskorišćenjem memorije i sad samo fali da ga zajašimo sa ovim. U piku bi se to drastično osećalo, uostalom evo Peca neka kaže kako stoje stvari.
U svakom slučaju to teško da ćeš da dobiješ, i daj mi forum ovde koji tako nešto radi?
I ta fraza "Ma daj..." može i bez nje nadam se.
|
|
|
|
|
|