positive/negative points a.k.a reputation ;)

positive/negative points a.k.a reputation ;)

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2004
  • Poruke: 280
  • Gde živiš: Vranje

svako pored avatara ima dugme za dodavanje pozitvnih i negativnih poena . Kad neko postavi dobru temu ili lepo odgovori ko hoce stavi mu positive , kad se neko ponasa ruzno stavis mu negative . Cisto da se zna ko koga postuje Smile
poz ... samo predlog Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Mislim da bi tu lako dolazilo do zloupotreba i ceo forum pretvorilo u jednu veliku ankertu... Ili da odmah predlozimo amandman - da to mogu da rade samo moderatori, smodovi i administratori... Ali onda zasto onda stavljati tako nesto uopste, kad oni to ionako rade, samo bez dugmica?



offline
  • Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 2435

To bi bilo dosta zloupotrebljeno...
Imao sam losa iskustva sa nekim KeyHunt forumima Wink

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

to se trenutno razmatra u modzoni.Obavesticemo na vreme ako se pozitivno odlucimo Wink

do tada nema potrebe za daljom diskusijom

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1378 korisnika na forumu :: 23 registrovanih, 1 sakriven i 1354 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, bbrasnjo3, CCCP, Chainsaw, Draganeli, Džekson, elviper2, Jerry Drake, MarijaC84, mikoyan21, Mitogna, mnn2, nebidrag, Posmatrac77OKB, precan, Sava89, slono, Solunac na steroidima, suton, uruk, vladaa012, voja64, zlaya011