|
Poslao: 16 Jun 2004 17:09
|
offline
- Pridružio: 23 Jan 2004
- Poruke: 517
- Gde živiš: Mostar
|
predlazem vlasti da naprave jedan forum koi ce biti posvecen drogama i u kojem ce se govoriti o tome sta su opojna sredstva i kakvih sve ima opojnih sredstava, ustvari mislim da ce stvarno biti sta da se pise u tom forumu i da stvarno fali takvo nesto myciti-ju.
a sad glas vlasti
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2004 17:20
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
A da upotrebis Search ...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ili celu temu Zdravlje:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2004 17:32
|
offline
- Pridružio: 23 Jan 2004
- Poruke: 517
- Gde živiš: Mostar
|
ovo su samo postovi u raznim temama odluka je bila donesena da se napravi, bila je napravljena ali neznam sto je ukinuta ponovo. ja sam mislio na temu kao sto i rekoh da takvo nesto fali citiyu
neznam sta bi falilo jednoj temi Opojna sredstva u forumu ostalo
moglo bih da se skupi tu svasta nesto i postave pitanja i naravno daju odgovori.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Jun 2004 17:39
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
Otvori temu i pocni da radis na njoj, naravno u skladu sa Pravilnikom, lepim ponasanjem i svim zakonskim pravilima.
Dovoljno je sto postoji Zdravlje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jun 2004 17:50
|
offline
- Pridružio: 27 Mar 2006
- Poruke: -8
|
Tema je bila kao sto kaze puky i nije uspjela...kad pogledas i nema se sta pricat oko tog...ja sam isto mislio da ima, al ono...svi kazu sta su probali sta misle o tome i to je to...kod droge nikad nis novog..eventualno koji novi preparat izađe na trziste i fajrunt
|
|
|
|
|
|